MAKEDA
Позбудься назавжди небажаного волосся!
Так, тепер це можливо! Органічний лосьйон-епілятор Makeda - це відповідь на запит сучасних жінок на гладку шкіру без волосся. У поєднанні з біодепіляцією лосьйон допоможе позбутися небажаного волосся назавжди.*
*Перед використанням лосьйону необхідно зробити біодепіляцію (воскову або шугаринг), щоб "звільнити" фолікул. Тільки так лосьйон буде діяти.
Тому створили MAKEDA – унікальний органічний лосьйон, який назавжди позбавляє від зайвого волосся. Він підходить і жінкам, і чоловікам, сертифікований в Грузії, Мексиці і Україні та протестований покупцями по всьому світу.

Ми створили MAKEDA, тому що дбайливо ставимося до вашого здоров'я і цінуємо час. Створили його для себе, аби тепер поділитися знанням із вами і впевнено сказати: так – лосьйон працює!
Замiсть
870 грн

З Makeda ти отримуєш:

Видалення небажаного волосся назавжди
Через 4-6 місяців 85 % твого небажаного волосся зникне назавжди. Застосовуй лосьйон щодня — і перший результат ти помітиш через 1,5 місяці.
Натуральний склад
Лосьйон-епілятор на 100% виготовлений з органічних компонентів. У складі: екстракт кавказьких трав, оливкова олія, ефірні олії чайного дерева, перцевої м'яти, лаванди.
Безпечність для здоров'я
Лосьйон не містить жодних гормональних інгредієнтів. Він безпечний для людей із захворюваннями молочної залози, лімфовузлів. Його можна використовувати при діабеті й варикозі. Лосьйон не викликає алергію.
Заощаджені кошти та час
Використання лосьйону-епілятора у поєднанні з біодепіляцією у 2 рази дешевше за курс лазерної епіляції, який триває рік, а інколи 1,5 роки. Лазерна епіляція не тільки триває довше, а й видаляє не більше 75% волосся, яке може "повернутися" до тебе через 5-6 років. Лосьйон-епілятор Makeda видаляє волосся назавжди!
Твій курс з лосьйоном-епілятором Makeda
Ми описуємо курс для ніг, проте лосьйон можна використовувати на інших зонах; витрати лосьйону можуть бути меншими/більшими в залежності від зон.
1,5-2 місяці
Кількість волосся зменшується на 30%-40%. Волосся стає тоншим, м'якшим та світлішим. З перших днів лосьйон запобігає вростанню волосся. Для досягнення цього результату потрібно 1-1,5 флакона.
3-4 місяці
При щоденному використанні більше ніж 50-60% небажаного волосся зникне. Шкіра буде достатньо зволожена. Світлішають пігментні плями. На цей період тобі потрібен ще 1 або 1,5 флакона лосьйону.
5-6 місяців
За цей період лосьйон прибирає волосся більш ніж на 85%. У тих, хто від природи має темне та жорстке волосся, залишаються маленькі острівці зі світлим, м'яким та пушковим ледь-ледь помітним волоссям. На цьому етапі знадобиться ще 1-1,5 флакона.
Повний курс
Щоб позбутися від усього небажаного волосся, тобі необхідно трошки продовжити курс. Орієнтовно на 1-1,5 місяці. Курс завершується бездоганним результатом - шкіра стає доглянутою, гладенькою, зволоженою, а головне — без волосся! Для цього тобі знадобиться ще один або 1,5 флакона.
Не забувай під час курсу робити біодепіляцію (кількість залежить від природної потреби) та ексфоліацію шкіри (пілінг або скраб) один раз на тиждень.
Для курсу видалення волосся на ногах необхідно 4 флакони лосьйону-епілятора.
Не забувай під час курсу робити ексфоліацію шкіри (пілінг/скраб) один раз на тиждень та біодепіляцію (кількість залежить від природної потреби).

Про лосьйон

Makeda - це турбота про твоє здоров'я!
Догляд за шкірою
Лосьйон-епілятор Makeda не тільки здійснює мрію про гладеньку шкіру без волосся, а й дбає про здоров'я та красу твого тіла.
•Масла у складі лосьйону зволожують шкіру, запобігають вростанню волосся і запаленню після депіляції.
•Лосьйон відбілює шкіру в місцях надмірної пігментації.
•Підтримує молодість шкіри, зупиняючи негативну дію активного кисню.
ПРИДБАТИ за 735 грн.
Використання
Лосьйон Makeda діє тільки у поєднанні з біодепіляцією. Ми рекомендуємо використовувати його відразу після процедури шугарингу чи воскової депіляції. Краще застосовувати лосьйон увечері, оскільки вночі відбувається процес регенерації шкіри. Якщо ти хочеш позбутися волосся повністю за один курс (4-6 місяців), використовувати його потрібно щодня. Для ефективності варто також один раз на тиждень робити ексфоліацію шкіри, використовуючи пілінг або скраб для свого типу шкіри. Лосьйон можна застосовувати під пахвами, на ногах, у зоні бікіні, а також на обличчі. Він безпечний і підходить як жінкам, так і чоловікам.
Ми не рекомендуємо лосьйон: вагітним жінкам; жінкам, що годують груддю; підліткам, у яких ще не сформовані вторинні статеві ознаки.
Потрібна консультація?

Відгуки про Makeda

Про виробника

Divine Cosmetic – грузинська компанія з українським корінням, що десять років тому почала свою діяльність як невелика косметична лабораторія. Компанія працювала індивідуально з кожним клієнтом – створювала продукти, враховуючи особливості здоров'я, тип шкіри, вік і завдання клієнта. Використовувати тільки те, в чому впевнені на 100% – ось принцип Divine Cosmetic вже багато років, тому у склад засобів завжди входили природні компоненти.

Автор лосьйону Makeda – українка Вікторія Лешукова. Вона вклала у свою розробку серце і знання, здобуті роками. Як жінка вона розуміє, наскільки це важливо – дбати про красу без шкоди для здоров'я. Тому її beauty-продукти мають лише органічний склад. У тому числі й лосьйон-епілятор Makeda.

Автор лосьйону про свій beauty-продукт

Makeda не просто здійснює мрію про гладеньку шкіру без волосся, а й дбає про здоров'я та красу твого тіла. У цьому вже переконалися тисячі жінок. Сьогодні - твій шанс! Більше про лосьйон розповідає автор продукту - Вікторія Лешукова.
ЯК ВИНИКЛА ІДЕЯ MAKEDA
ПРОЦЕС СТВОРЕННЯ ЛОСЬЙОНУ
ПРОТИПОКАЗАННЯ
АНТИОКСИДАНТНА ДІЯ
Гарант якості
Сертифікат
Лосьйон був перевірений і сертифікований у грузинській лабораторії «Норма», за стандартом ГОСТ, протокол випробувань №312-45-203 від 20.12.2017 року. В Україні якість і безпека продукту підтверджується висновком Державної санітарно-епідеміологічної експертизи - Сертифікат державної епідеміологічної служби від 22.02.2019.
Залишилися питання чи хочете дізнатися докладніше про роботу лосьйону?
Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами для консультації
Контакти
04070, м.Київ, Україна, вул. Покровська, 9-А
+38 067-238-21-15
+38 098-19-66-878
info@makedacosmetic.com
Договір публічної оферти
Умови продажу товарів на сайті та конфіденційність

Справжня оферта встановлює порядок продажу товарів, замовлених через наш сайт, регулює відносини між покупцем і продавцем при продажу товарів і наданню послуг.

Загальні положення

 1. Замовляючи Товари, Покупець погоджується з умовами продажу Товарів, викладеними нижче (далі – Умови продажу товарів). У разі незгоди з публічної офертою (далі – Угода) Покупець зобов'язаний припинити використання сервісу
 2. Ці Умови продажу товарів, а також інформація про товар на Сайті, є публічною офертою відповідно до законодавства України, Грузії та Європейського Союзу
 3. Угода набуває чинності (вважається укладеною) з моменту відправлення Покупцем Замовлення і оплати на сайті, в якому повинні бути вказані:
а) адреса, прізвище, ім'я, по батькові, контактний номер телефону Покупця, або вказаної ним особи (одержувача), адреса, за якою слід доставити Товар;

б) найменування, кількість і ціна Товару;

Предмет Угоди

  1. Предметом цієї Угоди є надання можливості Покупцеві купувати Товар для особистих, сімейних, домашніх та інших потреб
 1. Реєстрація на Сайті
  1. Реєстрація Покупця на Сайті здійснюється за адресою: www.makedacosmetic.com, якщо Покупець раніше не був зареєстрований.
  2. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Покупцем при реєстрації.
 1. Товар та порядок здійснення покупки
  1. Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, представлених на Сайті. Супроводжуючі Товар фотографії є ілюстраціями до нього. Супроводжуючі Товар описи / характеристики надають всю необхідну інформацію; в разі наявності додаткових запитань можна скористатися розділом «питання і відповіді», сторінкою в FB або Instagram зазначеними на Сайті.
  2. Покупець несе ризик несприятливих наслідків за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.
  3. Після оформлення і оплати Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про реквізити замовлення шляхом надсилання електронного повідомлення на електронну адресу, вказану Покупцем при реєстрації.
 2. Доставка Товару
Дані Умови використовуються при наданні послуг ТОВ «Нова Пошта».

  1. Територія доставки Товарів, представлених на Сайті, не обмежена межами території України чи Грузії.
  2. Затримки в доставці можливі за умов надзвичайних і невідворотних обставин.
  3. При врученні Товару, особа, яка здійснює його видачу, має право запросити документ, що засвідчує особу отримувача, а також вказати тип і номер наданого Одержувачем документа на квитанції до Замовлення. Продавець гарантує конфіденційність і захист персональних даних отримувача.
  4. Право власності на Товар переходить до Покупця з моменту передачі. Вартість доставки кожного Замовлення розраховується індивідуально, виходячи з регіону і кількості Товару.
  5. Обов'язок Продавця передати Товар Покупцю вважається виконаним в момент отримання Товару у представника поштової компанії.
  6. У разі наявності претензій до доставленому Товару (недовкладення, вкладення Товару відмінного від зазначеного в опису відправлення, виробничий брак, інші претензії) Покупець може вислати письмову претензію з фотографіями на електронну адресу info@makedacosmetic.com
  7. Якщо Одержувачем були заявлені претензії в вищевказаному порядку, то вважається, що Продавець повністю і належним чином виконав свій обов'язок щодо передачі Товару.
  8. Товар, представлений на Сайті, за якістю і упаковці відповідає ГОСТу і ТУ, що підтверджується відповідними документами (сертифікатами і т.п.).
 1. Порядок оплати
  1. Ціна товару вказується в ГРН, GL, $ USA, EURO і включає в себе податок на додану вартість.
  2. Ціна Товару вказується на Сайті.
  3. Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.
Оплата Товару здійснюється на сайті банківськими картами і платіжною системою pay pal.

Повернення покупок

Ми надаємо Вам 100% гарантію повернення або обміну всіх Ваших покупок згідно із законодавством України, Грузії, Європейського Союзу. Повернення / обмін можливий протягом 14 днів після здійснення покупки, якщо товар не був у використанні, збережений товарний вид, оригінальна фабрична упаковка (не розкрити целофан / слюда), фабричні ярлики, а також додані документи, що підтверджують факт покупки на сайті www.makedacosmetic.com

Якщо Ви хочете повернути замовлення повністю або частково, Вам необхідно написати лист і разом з фотографією, що підтверджує товарний вигляд і вислати на пошту: info@makedacosmetic.com. Звернення буде розглянуто протягом 1-5 робочих днів.

У разі Повернення товару належної якості необхідно добре упакувати товар, щоб він не постраждав в дорозі, і вкласти підписану заяву (оригінал), копію чека / бланка замовлення і паспорта. Повернення коштів здійснюється на Ваш банківський рахунок тільки після фактичного отримання повернення і перевірки його стану протягом 10 робочих днів. Відшкодування відбувається в сумі, що дорівнює вартості товарів за винятком транспортних витрат на доставку та повернення товару. Повернення грошових коштів здійснюється на реквізити банківського рахунку, зазначених в анкеті.

При поверненні товару неналежної якості необхідно написати лист і надіслати його на info@makedacosmetic.com разом з фотографіями, які підтверджують неналежну якість: (1) фото загального вигляду товару, поставленого на горизонтальну поверхню з боку найменування, (2) фото наявного дефекту (пошкодження / шлюбу), (3) фото інформаційної боку коробки / вироби (термін придатності, штрихкод). Претензія буде розглянута протягом 1-5 робочих днів. При відсутності фотографій заява не приймається, а компенсація не може бути визначена. Відшкодування відбувається в сумі, що дорівнює вартості товарів, поштові витрати не компенсуються. Відшкодування не може бути здійснено через недоброякісної доставки (пошкодження упаковки).

Повернення грошових коштів здійснюється на реквізити банківського рахунку, зазначених в листі.

 1. Відповідальність
  1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних у Продавця.
  2. Продавець не компенсує витрати Покупця, в разі не задоволеністі Продуктом. Так як рівень очікувань та задоволеності не може бути визначений.
 2. Конфіденційність та захист інформації

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

При реєстрації на Сайті Користувач надає наступну інформацію: Прізвище, Ім'я, контактний номер телефону, адресу доставки, адресу електронної пошти.

Адміністрація Сайту визнає важливість конфіденційності наданої особистої інформації користувачів Сайту.

Адміністрація Сайту не здійснює збір персональних даних або будь-якої іншої особистої інформації, якщо тільки Ви самі не погодитеся надавати подібну інформацію через Сайт.

Шляхом направлення своїх персональних (особистих) даних на Сайт або передачі персональних даних Адміністрації Сайту іншим способом, Ви погоджуєтеся на використання Адміністрацією Сайту Ваших персональних даних, включаючи збір, зберігання, використання, знищення даних з метою замовлення, оплати, доставки, повернення Товарів, відповіді на питання, заявки, листи, адресовані через Сайт, забезпечення отримання Вами інформації про товари і послуги, акції та знижки, або з іншою метою, для досягнення якої персональні дані були спрямовані Адміністрації сайту. Здійснюючи покупку на Сайті або просто реєструючись, ви погоджуєтеся отримувати електронну пошту, SMS повідомлення, дзвінки, що повідомляють Вас про статус замовлення, так само інформацію рекламного характеру, на вказані Вами при реєстрації адреси електронної пошти і номери телефонів.

Адміністрація сайту має право відправляти рекламні, новинні і технічні повідомлення Користувачу, в разі його згоди на отримання таких повідомлень. Користувач може відмовитися від отримання розсилок в будь-який час, клікнувши на посилання «Відмінити» внизу листа.

Якщо Ви не згодні з використанням Ваших персональних даних, будь ласка, надішліть повідомлення Адміністрації Сайту, в якому буде міститися ваша відмова від використання персональних даних.

При використанні Сайту автоматично збирається ряд технічних даних, включаючи IP адреса, cookie, історію відвідувань браузера та ін.

"Cookies" ( "кукі") – невеликий обсяг даних, що відсилається Сайтом, який браузер Вашого комп'ютера зберігає на жорсткому диску Вашого комп'ютера, наприклад, дані про те, які сторінки Ви відвідали, адреси сторонніх інтернет-сайтів, з яких зроблений перехід на Сайт. Ви можете налаштувати свій браузер таким чином, щоб він не зберігав "cookies".

Адміністрація Сайту нікому не передає конфіденційну інформацію і вживає всіх можливих заходів для захисту даних від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття чи знищення. Конфіденційна інформація зберігається на особистому сервері.

 1. Додаткові умови
  1. До відносин між Покупцем і Продавцем застосовуються положення України, Грузії, Європейського Союзу.
У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця він повинен звернутися до Продавця, відправивши повідомлення по електронній пошті. Усі суперечки, що виникають, сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів.
Отримайте безкоштовну консультацію
Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами для консультації
Отримайте безкоштовну консультацію
Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами для консультації
Лосьйон-епілятор Makeda
735
грн.
870
грн.
Характеристики: лосьйон-епілятор у флаконі.
Об'єм: 75 мл.
Країна виробника: Грузія.
Виробник: Divine Cosmetic;
Стать: унісекс;
Вік: 18+
4 по ціні 3 - повний курс лосьйон-епілятор Makeda
2610
грн.
3480
грн.
Кiлькiсть: 4 шт
Характеристики: лосьйон-епілятор у флаконі.
Об'єм кожного флакону: 75 мл.
Країна виробника: Грузія.
Виробник: Divine Cosmetic;
Стать: унісекс;
Вік: 18+
Повний курс лосьйону-епілятора Makeda (4 флакони) зі знижкою 25%
2610
грн.
3480
грн.
Кiлькiсть: 4 шт
Характеристики: лосьйон-епілятор у флаконі.
Об'єм кожного флакону: 75 мл.
Країна виробника: Грузія.
Виробник: Divine Cosmetic;
Стать: унісекс;
Вік: 18+
Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Якщо у вас є промокод, введіть його в поле нижче
Payment method